OUR WEBSITE IS CURRENTLY UNDER RECONSTRUCTION.
Please contact us on e-mail: inet@inet-siec.pl


Struktura sieci

Główny szkielet sieci "INET" opiera się na łączach światłowodowych, który pracuje w standardzie 10GbE.

Duża prędkość transmisji uzyskiwana w tego typu rozwiązaniach nie jest jedynym plusem. Bardzo dużą zaletą jest to, że połączone w ten sposób poszczególne punkty są od siebie oddzielone galwanicznie, czyli nie mają na siebie wpływu pod względem elektrycznym.

Stosując światłowody nie musimy się również obawiać o złe warunki atmosferyczne, gdyż nie mają one wpływu na jakość transmisji.

W miejscach znacznie oddalonych od szkieletu sieci stosujemy najnowocześniejsze technologie radiowe. Radiolinie pracują na częstotliwościach 5GHz, 17GHz, 24GHz. Do połączeń używamy radiolinii renomowanych firm Alcoma, MikroTik, Ubiquiti, Proxim.

Serwery dostępowe:

HP DL380 2 x Intel Xeon /Six-Core/ X5690 3,46Ghz
HP DL380 Intel Xeon /Quad-Core/E5620 2,4GHz
IBM x3650 M3 Intel Xeon /Six-Core/ E5645 2,40GHz

Zasięg:
Sieć "INET" swoim zasięgiem obejmuje Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląską, Gliwice, Zabrze i Dąbrowę Górniczą cały czas się rozwijamy.

Ofeta dla firm:

Transmisja danych - proponujemy szeroką ofertę rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta od sieci lokalnych LAN do usług IP VPN/MPLS

Dzierżawa włókien światłowodowych na terenie całego Śląska.OUR WEBSITE IS CURRENTLY UNDER RECONSTRUCTION.
Please contact us on e-mail: inet@inet-siec.pl

ISO 9001:2008

W czerwcu 2011 roku podjęliśmy trud wdrożenia w naszej firmie systemu zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001, mający na celu polepszenie i usprawnienie naszych usług oraz produktów, tak aby spełniały normy najwyższej jakości.

O nas

Firma INET jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym, działającym na rynku od 2000 roku. Posiadamy kompetencje pozwalające oferować nam rozwiązania dla małych, średnich firm oraz wielodziałowych korporacji. Naszą misją jest ciągły rozwój. Chcemy tworzyć ofertę dostosowaną do nieustannie zmieniających się i stale rosnących potrzeb naszych klientów. Posiadamy liczne punkty wymiany ruchu z operatorami krajowymi oraz punkty styku z sieciami największych dostawców Internetu. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności sieci. Służy temu nie tylko inteligentny system nadzoru sieci umożliwiający całodobowy monitoring, ale także liczne procedury bezpieczeństwa. Nadzór nad siecią transmisyjną i transmisją danych odbywa się w systemie 24/7/365.


Website Code by Michał Błaszczak
ue ue CERTYFIKAT