OUR WEBSITE IS CURRENTLY UNDER RECONSTRUCTION.
Please contact us on e-mail: inet@inet-siec.pl


Teletechnika

Nasze Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy. Jesteśmy w stanie wykonać większość prac budowlanych solidnie i terminowo przy użyciu własnego specjalistycznego sprzętu budowlanego.

Firma posiada stałą, wykwalifikowaną kadrę techniczną, która zdobyła doświadczenie przy realizacji licznych, poważnych kontraktów . Dzięki zatrudnieniu wysokiej klasy specjalistów i systematycznej rozbudowie nowoczesnej bazy sprzętowej, udaje się z powodzeniem realizować duże zadania inwestycyjne własnym potencjałem.

nasze usługi obejmują - projektowanie oraz budownictwo telekomunikacyjne
- projektowanie w branży teletechnicznej,
- technika światłowodowa (budowa, spawanie, wdmuchiwanie, przeglądy, pomiary)
- budowa i przebudowa kanalizacji teletechnicznej
- prace w systemach telewizji kablowej
- budowa i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych (instalacje abonenckie, serwis, przeglądy)
- wykonywanie okablowania wewnątrz-budynkowego (instalacje elektryczne, alarmowe, telefoniczne, komputerowe)
- monitoring zewnętrzny i wewnętrzny.


Zajmujemy się m.in. usługami związanymi z pokonywaniem przeszkód terenowych , instalacjami zewnętrznymi, robotami ziemnymi, bezwykopową zabudową rur pod wszelkiego rodzaju przeszkodami terenowymi przy zastosowaniu następujących technologii:
. HORYZONTALNEGO PRZEWIERTU STEROWANEGO
(Horizontal Directional Drilling -HDD)
. POZIOMEGO PRZECISKU STEROWANEGO (Guided Pipe Jacking)
. MIKROTUNELINGU (Microtunneling)


Przewierty wykonywane są w oparciu o amerykańską technologię firmy VERMEER.

Specjalizujemy się w:
. Przewiertach horyzontalnych:
. Sterowane przewierty w technologii HDD pod przeszkodami terenowymi w
zakresie średnicy O 25 - O 800 mm i długości max. 300 m
. Przewiertach sterowanych:
. Przewierty pod przeszkodami terenowymi: w zakresie średnicy O 25 - O 800
mm i długości max.600 m
Prowadzimy prace wiertnicze z zamkniętym obiegiem płuczki wiertniczej z
wykorzystaniem systemów separacji fazy stałej tzw. recycling.
. Przeciski pod przeszkodami terenowymi:
. urządzeniami typu kret o w zakresie średnicy O 25 - O 500 mm
. Relining
. w zakresie średnic do O 800 mm


P. W. U. INET Sp. z o. o. gwarantuje Państwu rzetelne i terminowe wykonawstwo powierzonych robót. Oferujemy równocześnie atrakcyjne ceny uzależnione od umiejscowienia, stopnia trudności oraz zakresu powierzonych robót.

Z naszych usług korzystali zarówno inwestorzy krajowi jak i zagraniczni, podmioty prywatne, państwowe, jak również jednostki komunalne. Wykonaliśmy setki przewiertów o łącznej długości blisko 100 000 mb, pozwoliło nam to na zdobycie gruntownej wiedzy oraz doświadczenia praktycznego, co w połączeniu z bogatym parkiem maszynowym pozwala podejmować się z powodzeniem najbardziej skomplikowanych przewiertów.

W lipcu 2011 roku przeszliśmy pomyślnie audyt certyfikujący i uzyskaliśmy certyfikat normy ISO 9001:2008, który jest potwierdzeniem ciągłego doskonalenia naszej kadry oraz usług świadczonych przez naszą firmę. Wszelkie te działania prowadzone są z myślą o wzroście satysfakcji naszych klientów, a także służą dynamicznemu rozwojowi naszej firmy.

Przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do robót przewiertowych zastrzegamy sobie każdorazowo, konieczność dokonania, wspólnie z Państwa przedstawicielem wizji w terenie, tzn. spotkania na potencjalnym placu budowy połączonego z weryfikacją przez nas uzbrojenia istniejącego na założonej trasie przewiertu oraz podpisanie stosownej umowy (w przypadku braku Umowy ramowej).


Przewierty sterowanieOUR WEBSITE IS CURRENTLY UNDER RECONSTRUCTION.
Please contact us on e-mail: inet@inet-siec.pl

ISO 9001:2008

W czerwcu 2011 roku podjęliśmy trud wdrożenia w naszej firmie systemu zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001, mający na celu polepszenie i usprawnienie naszych usług oraz produktów, tak aby spełniały normy najwyższej jakości.

O nas

Firma INET jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym, działającym na rynku od 2000 roku. Posiadamy kompetencje pozwalające oferować nam rozwiązania dla małych, średnich firm oraz wielodziałowych korporacji. Naszą misją jest ciągły rozwój. Chcemy tworzyć ofertę dostosowaną do nieustannie zmieniających się i stale rosnących potrzeb naszych klientów. Posiadamy liczne punkty wymiany ruchu z operatorami krajowymi oraz punkty styku z sieciami największych dostawców Internetu. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności sieci. Służy temu nie tylko inteligentny system nadzoru sieci umożliwiający całodobowy monitoring, ale także liczne procedury bezpieczeństwa. Nadzór nad siecią transmisyjną i transmisją danych odbywa się w systemie 24/7/365.


Website Code by Michał Błaszczak
ue ue CERTYFIKAT