OUR WEBSITE IS CURRENTLY UNDER RECONSTRUCTION.
Please contact us on e-mail: inet@inet-siec.pl


Nowe lokalizacje .

W ramach projektu POIG 8.4 dotacji z UE uruchomiliśmy światłowodowe łącza szerokopasmowego Internetu w następujących lokalizacjach:

Śiemianowice Śląskie
Powiat gliwicki: Sośnicowice, Bargłówka, Kozłów, Sierakowice, Łany Wielkie, Rachowice, Nowa Wieś, Zamoście.Instalacja 1zł, transfery 4-100Mb/s, WiFi !!! Telewizja cyfrowa HD, Telefonia.
Jesteś zainteresowany wypełnij formularz:OUR WEBSITE IS CURRENTLY UNDER RECONSTRUCTION.
Please contact us on e-mail: inet@inet-siec.pl

ISO 9001:2008

W czerwcu 2011 roku podjęliśmy trud wdrożenia w naszej firmie systemu zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001, mający na celu polepszenie i usprawnienie naszych usług oraz produktów, tak aby spełniały normy najwyższej jakości.

O nas

Firma INET jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym, działającym na rynku od 2000 roku. Posiadamy kompetencje pozwalające oferować nam rozwiązania dla małych, średnich firm oraz wielodziałowych korporacji. Naszą misją jest ciągły rozwój. Chcemy tworzyć ofertę dostosowaną do nieustannie zmieniających się i stale rosnących potrzeb naszych klientów. Posiadamy liczne punkty wymiany ruchu z operatorami krajowymi oraz punkty styku z sieciami największych dostawców Internetu. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności sieci. Służy temu nie tylko inteligentny system nadzoru sieci umożliwiający całodobowy monitoring, ale także liczne procedury bezpieczeństwa. Nadzór nad siecią transmisyjną i transmisją danych odbywa się w systemie 24/7/365.


Website Code by Michał Błaszczak
ue ue CERTYFIKAT