OUR WEBSITE IS CURRENTLY UNDER RECONSTRUCTION.
Please contact us on e-mail: inet@inet-siec.pl


Zapytania ofertowe

"Dotacje na innowacje"
"Inwestujemy w waszą przyszłość".


W związku z realizacją projektu pt. " Budowa nowoczesnej sieci światłowodowej FTTH na terenie województwa śląskiego " w ramach Działania 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie ostatniej mili. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, Firma P.W.U. INET Spółka z o.o. zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na dostawę sprzętu i usług wg. poniższej specyfikacji - Zapytanie ofertowe INET POIG8.4.pdfZapytania ofertowe

Wzór Oferty

Specyfikacja elektronarzędzi INET POIG 8.4

Specyfikacja ciężkich maszyn budowlanych INET POIG 8.4

OUR WEBSITE IS CURRENTLY UNDER RECONSTRUCTION.
Please contact us on e-mail: inet@inet-siec.pl

ISO 9001:2008

W czerwcu 2011 roku podjęliśmy trud wdrożenia w naszej firmie systemu zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001, mający na celu polepszenie i usprawnienie naszych usług oraz produktów, tak aby spełniały normy najwyższej jakości.

O nas

Firma INET jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym, działającym na rynku od 2000 roku. Posiadamy kompetencje pozwalające oferować nam rozwiązania dla małych, średnich firm oraz wielodziałowych korporacji. Naszą misją jest ciągły rozwój. Chcemy tworzyć ofertę dostosowaną do nieustannie zmieniających się i stale rosnących potrzeb naszych klientów. Posiadamy liczne punkty wymiany ruchu z operatorami krajowymi oraz punkty styku z sieciami największych dostawców Internetu. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i niezawodności sieci. Służy temu nie tylko inteligentny system nadzoru sieci umożliwiający całodobowy monitoring, ale także liczne procedury bezpieczeństwa. Nadzór nad siecią transmisyjną i transmisją danych odbywa się w systemie 24/7/365.


Website Code by Michał Błaszczak
ue ue CERTYFIKAT